Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Mistrzyni czułych historii, czyli Edyta Świętek w Miejskiej Bibliotece

Specjalnie na Dzień Kobiet Miejska Biblioteka Publiczna, w ramach cyklu „Oko w oko z pisarzem”, zaprosiła jedną z najpopularniejszych polskich pisarek, Edytę Świętek – autorkę powieści obyczajowych, opowieści z wątkiem kryminalnym oraz sag rodzinnych z historią w tle.

Edyta Świętek urodziła się w Krakowie, i to w okolicach tego miasta najczęściej umieszcza akcję swoich powieści. Szczególne uznanie przyniosły jej sagi rodzinne: „Spacer Aleją Róż”, „Grzechy młodości” czy „Saga krynicka”. Losy bohaterów w nich opisane podbiły serca czytelniczek. Książki Edyty Świętek znikają z bibliotecznych półek szybciej niż świeże pieczywo z najlepszej piekarni, dlatego spotkanie z pisarką będzie nie tylko okazją do wysłuchania opowieści o kulisach tworzenia powieści, ale też możliwością zdobycia dedykacji i autografu. Podczas spotkania będzie można kupić książki Edyty Świętek.

Spotkanie autorskie z Edytą Świętek odbędzie się 8 marca, o godzinie 18.00 w Bibliotece Głównej przy ul. Legionów 66. Rozmowę z pisarką poprowadzi Katarzyna Górcewicz – dziennikarka kaliskich mediów. Cykl spotkań z pisarzami wspierają: Komoda Club Residence i Cukiernia GUCIO.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze