baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Mityng AA dla osób głuchych i słabosłyszących

Wspólnota Anonimowych Alkoholików dla osób Głuchych i Słabosłyszących, poszukujących pomocy w zdrowieniu z uzależnienia od alkoholu będzie organizowała spotkania w każdą niedzielę o godzinie 19:00 w wersji online.

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Opatówku przedstawiła ofertę Wspólnoty Anonimowych Alkoholików dla osób Głuchych i Słabosłyszących, poszukujących pomocy w zdrowieniu z uzależnienia od alkoholu. Wspólnota AA oferuje spotkania online tłumaczone na PJM oraz z napisami w języku polskim – w każdą niedzielę o godzinie 19.00. Na tych spotkaniach uczestnicy dzielą się własnymi doświadczeniami związanymi ze zdrowieniem z choroby alkoholowej. Więcej informacji o AA oraz datach innych spotkań można znaleźć na stronie http://www.glusi-aa.pl. Dodatkowe pytania można kierować bezpośrednio do zespołu AA ds. Osób Głuchych i Słabosłyszących.

tel. 660 467 849 mail: kontakt.aa.glusi@gmail.com

Informacja o Wspólnocie:

https://www.youtube.com/watch?v=3b8xVmWPaYs&feature=emb_logo&ab_channel=AnonimowiAlkoholicy

Źródło: UMG Opatówek

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze