reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Młoda czytelniczka zebrała wszystkie Magnesiaki!

Czytelniczka Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka rozbiła bowiem Bank Mangnesiaków i zebrała wszystkie magnesy! Posiada nie tylko kota Pimpusia Sadełko, ale i pieska Brysia, myszkę Stefcię oraz Jagodowego Króla.

Każde dziecko w wieku przedszkolnym lub uczące się w klasach 0-3 szkół podstawowych może wziąć udział w akcji – wystarczy mieć kartę czytelnika i zadeklarować, że chce się wziąć udział w akcji oraz pobrać z dowolnej placówki MBP specjalną zakładkę.

Przy każdej wizycie w bibliotece i wypożyczeniu książek uczestnicy będą dostawać jagodową naklejkę, którą wkleja się do zakładki. Co drugą wizytę można otrzymać magnesy symbolizujące bohaterów utworów Marii Konopnickiej: „Magdusia i pieski”, „Szkolne przygody Pimpusia Sadełko”, „Stefek Burczymucha” i „Na jagody”. Komplet Magnesiaków to 4 magnesy do samodzielnego ozdobienia.

Dzieci będą mogły pochwalić się swoją niepowtarzalną kolekcją, przesyłając jej zdjęcie na adres o1.kalisz@pkobp.pl. Dodatkowe nagrody dla najciekawszych Magnesiaków przyzna Sponsor Główny akcji PKO Bank Polski. Upominki zostaną wręczone dzieciom podczas wizyty w Banku przy ul. Górnośląskiej 80 w Kaliszu.

Akcja „Bank Magnesiaków” trwa do 31 grudnia 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły i regulamin na stronie: https://www.mbp.kalisz.pl/a,1568,bank-magnesiakow

Źródło: MBP Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze