Młodzi kaliscy kolarze z wizytą u prezydenta

Kolarze z KTK znów po raz kolejny dowiedli dobrej formy i do Kalisza wrócili z medalami. Zawodnicy oraz władze KTK byli gośćmi Krystiana Kinastowskiego, prezydenta Miasta Kalisza.

W ratuszu gościli zawodnicy, którzy w ostatnich tygodniach odnieśli sukcesy na forum ogólnopolskim oraz światowym. Anna Długaś zdobyła brązowy medal mistrzostw świata juniorów w kolarstwie torowym w Kairze – Egipt 2021 w wyścigu drużynowym. Kilku zawodników z sukcesem rywalizowało o mistrzostwo Polski podczas Olimpiady Młodzieży w kategorii juniorów młodszych zdobywając: Patryk Goszczurny (trzy złote medale i jeden brązowy), Jakub Markulak (złoty medal i dwa srebrne), Piotr Kij (złoty i srebrny medal), Jakub Glicki (złoty oraz brązowy medal) oraz Pera Marceli (złoty medal). “Gratuluję zwycięstw i życzę kolejnych sukcesów. Wasz wysiłek, jak również praca trenerów Kaliskiego Towarzystwa Kolarskiego jest dla miasta powodem do dumy” – powiedział Krystian Kinastowski, Prezydent Miasta Kalisza O zaangażowaniu i osiągnięciach młodych medalistów opowiadali Jacek Kasprzak – prezes zarządu KTK, wiceprezes Piotr Boratyński oraz trener Krzysztof Dąbrowski.
 
 
Źródło: Urząd Miasta Kalisza
 

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter