baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Młodzi Ukraińcy odwiedzili kaliski MDK

Oddziały przygotowawcze dla dzieci i młodziezy z Ukrainy zaczęły funkcjonować w kaliskiej Szkole Podstawowej Nr 18 14 marca, a już jedna z grup gościła w Młodzieżowym Domu Kultury. Beata Paszak – dyrektor placówki oprowadziła młodzież po wszystkich pracowniach MDK, opowiedziała im o możliwości bezpłatnego rozwijania talentów i zainteresowań w wolnym czasie, po lekcjach. 

Najbardziej młodym Ukraińcom podobały się sale do nauki gry na instrumentach i studio nagrań. Była również okazja posłuchać próbki umiejętności gry na gitarze jednego ze zwiedzających MDK chłopców. Na dziewczynach większe wrażenie zrobiły sale baletowe i plastyczne. Na zakończenie wizyty goście otrzymali zaproszenie do udziału w konkursie plastycznym oraz wejściówki na widownię prezentacji TEŻ MAM TALENT, które dziś odbywają się w MDK. „Wszyscy zostali obdarowani „MDKowskimi” torbami, za które pięknie podziękowali po polsku” – tłumaczy Beata Paszak.

Źródło: MDK
Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze