Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Kajak Polo. Kaliszanie z 3 medalami.

Marzenia się nie spełniają, marzenia się realizuje!” – z powyższym mottem w ostatni weekend zawodnicy Kaliskiego Towarzystwa Wioślarskiego uczestniczyli w Leśnej w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych i Młodzieżowych U21 Kajak Polo.

Srebrny medal zdobyli po zaciętej walce Juniorzy Młodsi w składzie: Adam Maciołek –kapitan ,Eryk Antoszczyk ,Borys Parczyński, Wojciech Parczyński, Oliwier Dymkowski.

Drużyna dziewczyn juniorów U21 w składzie: Paulina Jakubowska- Kapitan, Maria Muller, Aleksandra Labiszak- zawodniczka Luks Kwisa Leśna, Anastazja Galeta, Viktoriia Mitsenko wywalczyła brąz.

Drużyna chłopców juniorów U21 w składzie: Bartłomiej Kostrzewa- kapitan, Bartłomiej Owczarek, Kacper Stasiak, Ksawery Majda, Mateusz Durczak, Krzysztof Hantke, Mikołaj Przybylski również wywalczyła brąz.

W mistrzostwa startowały również 2 drużyny juniorów młodszych, gdzie dziewczyny zajęły 5 miejsce, a chłopcy 6.

Zawodnicy KTW przygotowują się już do następnych zawodów, które odbędą się w nadchodzący weekend.

Trzymamy kciuki za naszych zawodników i liczymy na kolejne sukcesy!

Źródło: Kaliskie Towarzystwo Wioślarskie