Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Młodzieżowy reprezentant Polski zagra w Energa MKS-ie Kalisz!

19-letni Jacek Fajfer, młodzieżowy reprezentant Polski od sezonu 2024/25 będzie prezentował barwy Energa MKS-u Kalisz.

Jacek Fajfer urodził się 16 lutego 2005 roku. Przygodę ze sportem zaczynał… od jazdy na żużlu. Ten sport uprawił do 13 roku życia. W 8 klasie szkoły podstawowej zdecydował się na wybór piłki ręcznej. Rozgrywający w kategorii młodzika przez dwa lata reprezentował Idmar Jedynka Mosina. Następnie udał się do liceum SMS ZPRP w Kielcach i tam spędził ostatnie 4 lata występując kolejno w 2. lidze, 1. lidze oraz w kończącym się sezonie w Lidze Centralnej, gdzie w 27 spotkaniach rzucił 100 bramek. Jacek był powoływany do juniorskiej i młodzieżowej reprezentacji Polski. Od sezonu 2024/25 będzie reprezentował barwy Energa MKS-u Kalisz.

Bardzo się cieszę, że przechodzę do klubu z Kalisza i będę mógł występować w ORLEN Superlidze. Sprawdzanie swoich umiejętności przeciwko najlepszym zespołom w Polsce i doskonałym zawodnikom daje kopa do dalszej pracy. Chciałbym w najbliższych sezonach podnosić swoje umiejętności, z meczu na mecz stawać się coraz lepszym zawodnikiem i razem z drużyną zająć jak najwyższe miejsce w tabeli – mówi nowy rozgrywający Energa MKS-u Kalisz Jacek Fajfer – Bardzo liczę na współpracę z trenerem Rafałem Kuptelem, to świetny szkoleniowiec i mam nadzieję, że pod jego okiem mój rozwój pójdzie w dobrym kierunku, a od starszych i bardziej doświadczonych kolegów wiele się nauczę – dodaje.

Sprowadzenie nowego rozgrywającego było możliwe dzięki wsparciu sponsora tytularnego naszego klubu – Energa Grupa ORLEN.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze