baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

MMA Tornado Kalisz z czterema medalami na Mistrzostwach Polski!

W sobotę w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnowie Podgórnym k. Poznania odbyły się III Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w brazylijskim Jiu Jitsu w formule GI i NO GI. W zawodach wystartowało 10 zawodniczek i zawodników MMA Tornado Kalisz.

Sekcja BJJ kaliskiego klubu startowała w kategorii NO GI (walka bez kimon), zdobywając w tej formule walki 4 medale. Złoty medal zdobyli: Szymon Nowak w kategorii dzieci 7-9 lat i Zuzanna Betka w kategorii juniorek młodszych; srebrny medal w kategorii ciężkiej juniorów trafił w ręce Marcela Pietrzaka z I L.O. im. A. Asnyka, a brązowy również w kategorii dzieci 7- 9 lat: siostra bliźniaczka świeżo upieczonego Mistrza Polski dzieci, Iga Nowak.

W Mistrzostwach BJJ startowali także Antoni i Cezary KrzywańscyAlex InglinkKrzysztof PawlikMateusz Piskorek i Hubert Bereza. Nie udało się im jednak dotrzeć do strefy medalowej. Najbliżej medalu w kategorii juniorów -70 kg był Hubert Bereza, który miał szansę poddać przed czasem reprezentanta Team Piła. W  zawodach nie startowali pauzujący po ubiegłotygodniowych Mistrzostwach Polski w MMA, utytułowany Igor Dusza i Jakub Haładyn.

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze