reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Mobilne planetarium Astro Arena zabierze Cię w kosmos!

Fundacja Karola Malaperta informuje, że na zajęciach Koła Astronomicznego Malapert w czwartek 13 października w Akceleratorze Kultury wyląduje prawdziwie kosmiczne laboratorium pobudzania wyobraźni: miękka kopuła planetarium Astro Arena.

Animator astronomii Daniel Stasiak zaprezentuje autorski seans „Kolorowy Wszechświat”. Na to wyjątkowe spotkanie z astronomią zaproszone są zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Nie ma granic wieku ani doświadczenia.

Aby umożliwić spotkanie z astronomią jak największej liczbie osób, w czwartek 13 października Fundacja Karola Malaperta zorganizuje trzy seanse w godzinach: 17:00, 17:40 oraz 18:20. Odbędą się one w Akceleratorze Kultury w Kaliszu, ul. Nowy Świat 2a.

Na zajęciach Koła Astronomicznego Malapert organizatorzy starają się prezentować astronomię i nauki ścisłe w możliwie nowatorski i dynamiczny sposób – pokazy nieba, prezentacje multimedialne, eksperymenty fizyczne, a teraz właśnie planetarium. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek i są bezpłatne dla każdego. Więcej informacji na stronie internetowej www.malapert.pl

źródło: Fundacja Karola Malaperta

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze