baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Moc Indii i emocji- literacka podróż najmłodszych czytelników

We wtorek i czwartek czytelnicy-podróżnicy z klasy I i III ze Szkoły Podstawowej nr 21 i Przedszkola nr 22 w Kaliszu ruszyli po więcej wyzwań i tym razem trafili do Indii. Uczniowie podróżowali przez wysokie himalajskie góry i długą rzekę Ganges, trafiając na targ rozmaitości, gdzie poznali orientalne smaki oraz tradycyjny ubiór Hindusów.

Najmłodsi wysłuchali opowiadań paczki przyjaciół Ewy Karwan-Jastrzębskiej z „Bandy Michałka na wakacjach” oraz poznali perypetie Gwiazdka i Yasmeen z „Domu na górze” Ali Standish.

Natomiast w środowe południe klasa II wzięła udział w warsztatach o emocjach. Smutek, strach, radość… To tylko niektóre stany, które pokazali uczniowie w kalamburach. Natomiast po lekturze książki Grzegorza Kasdepke „Tylko bez całowania! Czyli jak radzić sobie z niektórymi emocjami” czytelnicy stworzyli swoje plakaty emocji.

Źródło: MBP Kalisz

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze