Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Modest Project „Nauczmy się żyć obok siebie” – tribute to Zbigniew Wodecki

11 kwietnia o 18.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu odbędzie się koncert „Nauczmy się żyć obok siebie” – tribute to Zbigniew Wodecki” w wykonaniu zespołu Modest Project. Koncert został zorganizowany, by oddać hołd Zbigniewowi Wodeckiemu – jednemu z najwybitniejszych polskich artystów. Bilety będą sprzedawane w cenie 35 zł.

Zespół Modest Project powstał w grudniu 2021 roku. I już w styczniu 2022 zagrał swój pierwszy koncert poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego oraz Republiki.
Z tą tematyką grał przez cały rok w różnych miejscach w Polsce. Rok 2023 poświęcony był twórczości Andrzeja Zauchy. Zespół koncertuje w całym kraju.

11 maja 2024 zespół rozpoczyna cykl koncertów poświęconych Zbigniewowi Wodeckiemu bo przecież był on jedną z najbardziej wyrazistych i najpopularniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Jego głosu  nie można było pomylić z żadnym innym. W różnych pokoleniach Polaków zapisał się jego inny obraz. Dla jednych był wybitnym skrzypkiem, dla innych gwiazdą estrady, jeszcze inni kojarzyli go z różnych programów telewizyjnych.

W ostatnich latach życia występował z zespołem jazzowym Mitch&Mitch, z którym wznowił piosenki
z debiutanckiego albumu z 1976 roku.

Podczas koncertu będzie można posłuchać takich utworów jak: Zacznij od Bacha, Opowiadaj, Lubię Wracać, Kochaj mnie, Chałupy czy nieśmiertelną Pszczółkę Maję.

Sprzedaż biletów od 3 kwietnia w kasie CKiS oraz online.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze