baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

MotoMikołaje zapraszają do wspólnego działania!

3 grudnia motocykliści z grupy motocyklowej MotoEventy Ostrów Wlkp. po raz kolejny organizują MotoMikołaje – spotkanie, którego tegorocznym założeniem jest wsparcie domów dziecka oraz dostarczenie rozrywki mieszkańcom Ostrowa i okolic.

W tym roku celem MotoMikołajów jest zebranie środków czystości, artykułów szkolnych, papieru, kawy, herbaty i innych niezbędnych artykułów. Zbiórki odbywają się w Ostrowie, Jankowie Przygodzickim oraz Kaliszu, a szczegóły można znaleźć na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

Ostrów Wielkopolski:

 • Bartek Motocykle – Grabowska 19
 • Sala zabaw FIKU MIKU – Komuny Paryskiej 13
 • Trofea Sportowe AMS – Odolanowska 50
 • Lunire Esthetic – Długa 26C/4
 • 3p Pasja Praca Progres – Wiejska 18
 • RESPECT TEAM – Muay Thai, Kick Boxing, K-1 & Michał Grzesiak – Odolanowska 99

  Kalisz:
 • 4-Biker – Łódzka 41
 • Mississippi Burger & Ribs – 3 Maja 8

  Janków Przygodzki:
 • Chłód-Instal – Witosa 6

W godzinach 10:00-12:00 na parkingu 3mk Arena Ostrów uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję skorzystać z ciepłego poczęstunku, wziąć udział w konkursach oraz wygrać atrakcyjne nagrody. Organizatorzy obiecują mnóstwo emocji i rywalizacji, a liczba nagród od sponsorów zapowiada się imponująco.

Jednym z głównych punktów tegorocznej edycji będzie konkurs na najładniej przystrojony motocykl, a także nowość – konkurs na najlepiej przystrojony samochód. Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe puchary, wręczone przez prezydent Ostrowa Wielkopolskiego oraz starostę powiatu ostrowskiego.

Dla najmłodszych uczestników przygotowano specjalne konkursy, podczas których będą mieli okazję wygrać własne dwukołowe pojazdy. O 12:00 motocykliści wyruszą do Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach, gdzie odbędzie się licytacja, loteria fantowa, a chętni będą mogli również oddać krew.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do wsparcia akcji poprzez udział w spotkaniu, ofiarowanie nagród czy dołączenie jako partner czy sponsor. Kontakt w sprawie wsparcia: motoeventyosw@gmail.com.

Link do wydarzenia: KLIK

fot.: Drogowy Poeta, MotoEventy Ostrów Wlkp.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze