Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Możliwość wyjazdu w ramach programu Erasmus+

Akademia Kaliska przypomina o możliwości wyjazdów studentów oraz pracowników w ramach programu Erasmus+.

Wyjazdy takie są realizowane z uwzględnieniem ograniczeń nałożonych przez władze Rzeczypospolitej Polskiej oraz państw docelowych uczestników wymiany. 

W związku z pandemią COVID-19 rekrutacja na wyjazdy odbywa się w sposób zdalny. Szczegółowe informacje są dostępne w Biurze Współpracy z Zagranicą pod adresem mailowym e.wasielewska@akademia.kalisz.pl, monika.napadlek@akademia.kalisz.pl oraz numerem telefonu 62 7679566.

Program Erasmus+ to program edukacyjny działający na obszarze Unii Europejskiej. Ma za zadanie wspieranie kształcenia oraz szkolenia zawodowego studentów i pracowników wyższych uczelni. Jest efektem połączenia siedmiu innych programów w ramach europejskiej współpracy.

Erasmus+ to także działanie na rzecz wzrostu gospodarczego poszczególnych krajów Unii Europejskiej. Oferta ta jest skierowana zarówno do organizacji, w tym ośrodków analitycznych, instytucji badawczych, szkolnictwa wyższego oraz firm prywatnych i osób fizycznych. 

Źródło: Akademia Kaliska

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze