baner_FBAnt
Baner AWS
baner_apka_2

Można głosować na Kalisz w plebiscycie Miast „Świeć się z Energą”

Rozpoczęła się 13. edycja Plebiscytu Miast w ogólnopolskiej akcji „Świeć się z Energą”, w której wybierane są miasta o najpiękniejszych iluminacjach świątecznych w regionie i całej Polsce. Oddane głosy zadecydują, które z miast zasługuje na tytuł Świetlnej Stolicy Polski oraz otrzyma nagrody na cele charytatywne.

Głosowanie w etapie regionalnym potrwa do 12 stycznia 2022 roku. Runda finałowa rozpocznie się 14 stycznia i zakończy 25 stycznia. Głosować na Kalisz można TUTAJ. „Jest to motywacja do ozdabiania świetlnymi iluminacjami ulic, kamienic oraz placów. Drugim celem jest charytatywne wsparcie lokalnych społeczności. W tej edycji, w ramach nagród Energa przekaże do miast-laureatów plebiscytu sprzęt AGD o łącznej wartości 200 000 złotych, który trafi do najbardziej potrzebujących” – powiedziała Justyna Kruszewska, dyrektor Departamentu Marketingu Energi SA. 

Akcji towarzyszy również ogólnopolski konkurs świątecznej fotografii, który obejmuje pięć kategorii tematycznych: Moje Miasto, Mój Dom, Moi Bliscy, Moja Iluminacja i Moja Szopka. W tym roku na mistrzów świątecznej fotografii czeka aż 79 kart podarunkowych o łącznej wartości ponad 30 tys. zł. Więcej szczegółów na stronie: http://oakcji.swiecsie.pl.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze