reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Multiinstrumentalny mistrz opowieści, czyli Postman w Opatówku!

Serdecznie zapraszamy na koncert ukraińskiego muzyka Postmana, w ramach jego trasy koncertowej. Wydarzenie odbędzie się na dziedzińcu Gminnej Biblioteki Publicznej im. Braci Gillerów (ul. Kościelna 15) w Opatówku w piątek, 10 czerwca 2022 o godz. 18:00.

Jest to kolejny koncert realizowany w ramach „Koncertów przy Cukierence” i „Spotkań ze sztuką” w Opatówku.

Wstęp wolny!

Postman jest ukraińskim muzykiem, multiinstrumentalistą, kompozytorem, piosenkarzem i songwriterem. Od 2017 roku jeździ po całej Europie z koncertami, od Ukrainy po Holandię, grał jako support przed Warhaus, Seafret, Flunk, Pustkami, Happysad, Lao Che czy duetem Paula i Karol, gościł na wielkich festiwalach (Zaxidfest, Hedonism, Wianki, Ars Cameralis, Opole Songwriters Festival) oraz w małych klubach – miasteczkach i wsiach.

Przed rokiem ukazała się druga studyjna płyta Postmana zatytułowana „City Freak”. Artysta śpiewa w języku angielskim i ukraińskim. Postman jest jednym z najciekawszych przedstawicieli fali nowej ukraińskiej muzyki, jest też wnikliwym obserwatorem codziennego życia, wrażliwym na relacje międzyludzkie.

Umiejętnie przenosi te obserwacje do tekstów swoich piosenek, które dopełnia muzyką, tworząc idealną całość. Swoje koncerty prowadzi w języku polskim, a jest mistrzem opowieści – potrafi rozbawić do łez, ale też wzruszyć i dać do myślenia… Ten koncert to coś dla fanów grania spod szyldu Boba Dylana…

Artysta przeznacza część swojego honorarium z koncertu oraz całej trasy do tej fundacji:
https://savelife.in.ua/en/

Źródło: Inicjatywa dla Opatówka

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze