reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Muzeum w Lewkowie z nowymi współpracami

Muzeum w Lewkowie – Zespół Pałacowo-Parkowy nawiązało współpracę z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie.

– Sam pałac i 6-hetarowy park to idealne miejsce na plenery, organizację wystaw, czy innych wydarzeń artystycznych. Nam jako pracownikom instytucji kultury pomysłów nie brakuje, bardzo nas cieszą głosy, że „teraz w Lewkowie tyle się dzieje”. Jednak współpraca z młodymi twórcami, młodymi artystami także będzie dla nas kolejnym bodźcem do aktywnej działalności i na to liczę – mówi Sylwia Nowicka, dyrektor Muzeum w  Lewkowie.

List intencyjny sygnował rektor Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie profesor Błażej Ostoja Lniski.

Muzeum w Lewkowie podpisało także umowę o współpracy ze spółką Koleje Wielkopolskie w sprawie tzw. wspólnego biletu samorządowego. – Chcąc zachęcić do korzystania z transportu kolejowego przystępujemy jako Lewków do ogólnopolskiej akcji oferującej zniżki w obiektach kultury dla podróżujących pociągiem. Bilet kolejowy uprawnia do zwiedzania muzeum za darmo. Można go wykorzystać w tym samym dniu. To bardzo dobre rozwiązanie dla całych rodzin, bo z oferty muzeum skorzysta tyle osób, ile jest na bilecie kolejowym – dodaje Sylwia Nowicka, dyrektor Muzeum w  Lewkowie.

Muzeum w Lewkowie – Zespół Pałacowo-Parkowy jest 12 instytucją kultury w Wielkopolsce, która przystąpiła do programu oferowanego przez Koleje Wielkopolskie.

Źródło: Muzeum w Lewkowie Zespół Pałacowo-Parkowy; fot.: Fb/Muzeum w Lewkowie Zespół Pałacowo-Parkowy

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze