Muzyczne pożegnanie lata w Opatówku

W minioną sobotę, 25 września odbył się koncert zespołu Muzyka Końca Lata. Muzyczne pożegnanie lata w Opatówku przy Cukierence przyciągnęło liczne grono słuchaczy.

 Zespół Muzyka Końca Lata w trakcie koncertu zagrał głównie utwory pochodzące z ich najnowszego albumu, który nosi tytuł “Prywatny Ciechocinek”. Nie zabrakło jednak najbardziej znanych piosenek mińskiej grupy, takich jak m.in. “Fenoloftaleina”, “Dokąd” czy “Żabi”. Muzycy dwukrotnie bisowali, a najodważniejsi uczestnicy ruszyli do tańca na dziedzińcu biblioteki! 
Był to drugi w tym roku koncert przy Cukierence, które zainaugurowano w lipcu br., po rewitalizacji Domu Gotyckiego w Opatówku, przeznaczonego od grudnia 2019 r. do roli biblioteki publicznej. Wydarzenia te wpisują się w cykl “Spotkania ze sztuką”, w ramach którego odbyło się już dwadzieścia osiem wydarzeń kulturalnych. 
Organizatorami koncertu byli: Fundacja “Inicjatywa dla Opatówka” oraz Gminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów w Opatówku. Koncert wpisywał się w projekt „Akademia Wolontariatu Lokalnego” dzięki wsparciu Stowarzyszenia LGD-7 Kraina Nocy i Dni. 

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter