baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Muzyczne spotkanie z poezją

Muzyczne spotkanie z poezją, tym razem w Stawiszynie. Już w najbliższy piątek, 8 września, odbędzie się drugi koncert organizowany w ramach projektu „Życie, choćby i długie, zawsze będzie krótkie. Muzyczne spotkania z poezją, nie tylko Szymborskiej”.

Będzie to wyjątkowe spotkanie na dziedzińcu Ratusza z poezją Wisławy Szymborskiej, Marii Konopnickiej i Adama Asnyka. Utwory zostaną specjalnie zaaranżowane i wykonane przez Natalię Niemen w duecie z harfistą Michałem Zatorem, a także odczytane przez Lecha Wierzbowskiego, aktora kaliskiego teatru. Wydarzenie realizowane jest w związku z ogłoszonym przez Sejmik Województwa – Wielkopolskim Rokiem Wisławy Szymborskiej ze względu na przypadającą 100. rocznicą urodzin noblistki.  

Celem projektu jest promocja twórczości wybitnych poetów związanych z naszym regionem wśród mieszkańców Wielkopolski. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00, wcześniej o godz. 18.00 odbędzie się Powiatowe Spotkanie z kulturą.

Projekt związany z poezją śpiewaną realizowany przez Stowarzyszenie Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej, pod Honorowym Patronatem Starosty Kaliskiego.

Fotografie znajdujące się na plakacie promującym koncert wykonali:

– fot. Natalii Niemen – Kamil Szkopik,

– fot. Michała Zatora – Tomasz Potemkowski.

Źródło: powiat kaliski

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze