reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Muzyka epoki Franciszka Młokosiewicza w dawnej kaplicy w Koźminku


Gminne Centrum Kultury w Koźminku zaprasza na koncert z udziałem rekonstruktorów epoki napoleońskiej. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 29 września o 19:00 w dawnej kaplicy ewangelicko-augsburskiej w Koźminku.

Słuchacze zostaną urzeczeni dźwiękami, których nie można usłyszeć w radiu ani na imprezach. Melodie, które się pojawią, będą znane, albo znane i zapomniane, więc zostaną przypomniane. Instrumenty w rękach fascynatów i jednocześnie fachowców w tym, co robią, ożyją, a słuchacze, przy odrobinie opowieści ze strony wykonawców oraz wyobraźni udadzą się w podróż do świata muzyki epoki Franciszka Młokosiewicza (ale nie tylko). Muzyki, którą mógł słyszeć i przy której mógł się bawić Generał z Koźminka. Wieczorna pora i niezwykłe miejsce wymaga czegoś ciepłego na plecy, ale bez wątpienia atmosfera będzie gorąca.

Tego samego dnia o godz. 11:00 będzie miało miejsce uroczyste nadanie imienia „Franciszek Młokosiewicz” koźmineckiemu platanowi, o czym więcej tutaj.

Źródło: Gminne Centrum Kultury w Koźminku

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze