Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

MZBM ogłasza przetarg na najem lokali

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych ogłosił przetarg nieograniczony na najem lokali, który odbędzie się 26 lutego o godzinie 9:00. w siedzibie MZBM. W puli dostępnych miejsc jest m.in. przestrzeń dawnego klubu studenckiego "Pod Muzami" czy lokal przy Babinej 11 - dawny sklep spożywczy.

W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne, prawne i jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej. Osoby te mogą być reprezentowane przez osoby trzecie posiadające pełnomocnictwo swych mocodawców do udziału w licytacji. MZBM prosi, aby osoby biorące udział w przetargu były zaopatrzone w swoje maseczki oraz zachowywały bezpieczną odległość. Przed wejściem na przetarg uczestnicy są zobowiązani są do dezynfekcji rąk. W przetargu mogą brać udział tylko osoby licytujące – bez osób towarzyszących. Ponadto na miejscu można pojawić się nie wcześniej niż na 5 minut przed wyznaczoną godziną przetargu. Osoby, które przedwcześnie się stawią, nie będą wpuszczone i będą oczekiwać na zewnątrz budynku.

Szczegóły na temat przetargu orz pełną listę lokali można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) oraz na stronie MZBM:https://www.mzbm.kalisz.pl/aktualnosci/przetarg-nieograniczony-na-najem-lokali-uzytkowych-02-2021.Źródło: MZBM w Kaliszu

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter