MZBM z nowym przetargiem na najem lokali

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Kaliszu ogłosił kolejny przetarg nieograniczony na najem lokali użytkowych. Odbędzie się on 17 czerwca o godz. 9:00 w siedzibie Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Kaliszu – ul. Dobrzecka 18, parter.

Obiekty, których dotyczy przetarg to m.in. lokal przy Al. Wolności 9A oraz 27, a także takie miejsca jak lokal przy Grodzkiej 11 czy Legionów 46. W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne, prawne i jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej. Osoby te mogą być reprezentowane przez osoby trzecie posiadające pełnomocnictwo swych mocodawców do udziału w licytacji. MZBM prosi, aby osoby biorące udział w przetargu były zaopatrzone w swoje maseczki oraz na przetargu zachowały bezpieczną odległość. Przed wejściem na przetarg należy zdezynfekować ręce. W przetargu mogą brać udział tylko osoby licytujące bez osób towarzyszących. Osoby biorące udział w przetargu, proszone są o przybycie nie wcześniej niż na 5 min. przed wyznaczoną godziną przetargu. Więcej informacji o przetargu i lokalach wraz z ich zdjęciami można znaleźć na stronie MZBM-u.

 

Źródło: MZBM
Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze