Na Głównym Rynku stanęła choinka

Przed kaliskim ratuszem stanęła już choinka, która niebawem rozbłyśnie świątecznymi ozdobami. Drzewko ma nie być jedyną ozdobą tegorocznych świąt, choć dotychczasowy przetarg na iluminacje został przerwany.

Prezydent Krystian Kinastowski na swoim facebookowym profilu podzielił się z mieszkańcami informacją o pojawieniu się na placu przed ratuszem choinki. Zielone drzewko niebawem ma zostać udekorowane. Wkrótce w naszym mieście ma pojawić się także więcej ozdób – m.in. domek Mikołaja na Złotym Rogu. Do niedawna nie było jeszcze wiadomo co dalej ze świątecznymi ozdobami w Kaliszu, choć pojawiły się zapewnienia, że mimo trudności dekoracje się pojawią. Wcześniej Miasto ogłosiło przetarg, ale proponowane oferty realizacji zadania przerosły kilkukrotnie planowane wydatki. “Z uwagi na bardzo wysokie ceny unieważniono postępowanie o udzielenie zamówienia pod nazwą <Wykonanie iluminacji świątecznej ulic i placów Kalisza>. Mając na względzie zasadność wydatkowania środków publicznych, podjęto decyzję o unieważnieniu postępowania. Nie oznacza to jednak, że Kalisz pozostanie bez świątecznych ozdób ulic i placów.” – mówiła rzecznik Urzędu Miasta.Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter