Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Na horyzoncie cykl warsztatów świątecznych dla dzieci

Kaliski Akcelerator Kultury zaprasza najmłodszych na cykl warsztatów o tematyce świątecznej. Podczas zajęć dzieci będą tworzyć dekoracje choinkowe, ozdabiać pierniczki oraz samodzielnie przygotują maski karnawałowe. Będzie mnóstwo dobrej zabawy, dzięki której mali uczestnicy poczują świąteczną atmosferę.

Coraz bliżej święta, więc najwyższy czas pomyśleć o choinkowych ozdobach. A gdyby tak, w tym roku, postawić na ekologiczny handmade, (czyli produkty wytworzone ręcznie) i wykonać samodzielnie dekoracje z papieru oraz owoców? Wycinanie rożnych kształtów, ozdabianie, sklejanie w wielobarwne błyszczące bombki, łańcuchy, a także inne ozdoby będzie dla dzieci doskonałą, kreatywną zabawą. Dorośli w tym czasie będą mogli zrobić świąteczne zakupy lub porządki. 

Akcelerator zaprasza dzieci od 6 do 10 lat na cykl trzech rożnych warsztatów świątecznych. Warsztaty przeznaczone dla dzieci, ale kochający brokat, błysk i święta dorośli będą również mile widziani. Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek, 7 grudnia od godz. 17.30 do 19.30, kolejne 14 i 21 grudnia. Koszt za uczestnictwo w trzech warsztatach wynosi 30 zł od osoby (materiały dostarcza organizator). Warsztaty poprowadzi Julia Kurasz, doświadczona w pracy z dziećmi studentka Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu, kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych i miłośniczka Bożego Narodzenia. Zapisy odbywają się telefonicznie: 62 766 43 40 lub mailowo: koordynator@akceleratorkultury.pl (ilość miejsc jest ograniczona).

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze