Nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych

W związku z organizacją narodowego spisu powszechnego ludności i mieszkań w 2021 r. Prezydenta Miasta Kalisza ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych. Nabór jest przeprowadzany w terminie od 1 kwietnia do 30 czerwca, a składanie ofert trwa od 1 do 9 lutego.

Do głównych zadań rachmistrza spisowego należeć będzie przeprowadzenie wywiadów bezpośrednich lub telefonicznych, w zależności od aktualnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19, z wykorzystaniem urządzenia mobilnego wyposażonego w oprogramowanie dedykowane do przeprowadzenia spisu (interaktywną aplikację formularzową), które zostanie mu przekazane na podstawie protokołu przekazania stanowiącego załącznik do umowy zlecenia, zebranie danych według ustalonej metodologii i zgodnie z kluczem pytań w aplikacji formularzowej oraz przejęcie części zadań innych rachmistrzów spisowych w sytuacji awaryjnej, np. gdy zmniejszy się liczba rachmistrzów w gminie z powodu rezygnacji, zachorowań itp. lub dotrzymanie terminu realizacji spisu będzie zagrożone. Termin składania ofert trwa od 1 do 9 lutego, a kandydat na rachmistrza spisowego powinien spełniać następujące warunki:

-mieć ukończone 18 lat,
-cieszyć się nieposzlakowaną opinią,
-posiadać co najmniej średnie wykształcenie,
-posługiwać się językiem polskim w mowie i piśmie,
-nie być skazanym prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo
skarbowe

Więcej informacji o naborze można uzyskać w pełnej treści ogłoszenia oraz na tronie: www.kalisz.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/zostan-rachmistrzem-spisowym,35232.

 

Źródło: UM Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter