baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Nadano Medale „Zasłużony dla Powiatu Kaliskiego”

Na XLI Sesji Rady Powiatu Kaliskiego Radni podjęli uchwałę Nr XLI/368/2021 w sprawie nadania Medalu „Zasłużony dla Powiatu Kaliskiego”. Co roku medal nadaje Rada Powiatu w drodze uchwały jako wyróżnienie honorowe osób i instytucji, w uznaniu szczególnych zasług dla Powiatu Kaliskiego. Od początku istnienia powiatu przyznane zostały 73. takie wyróżnienia. Na czwartkowej Sesji Medal „Zasłużony dla Powiatu Kaliskiego” nadano Krzysztofowi Niedźwiedzkiemu, Liliannie Sieradzkiej oraz Zenonowi Prętczyńskiemu.

Medal „Zasłużony dla Powiatu Kaliskiego” nadano Krzysztofowi Niedźwiedzkiemu w uznaniu za zaangażowanie w działalność na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego powiatu kaliskiego oraz w uznaniu za pracę na rzecz samorządu terytorialnego gminy Brzeziny i powiatu kaliskiego.

Medal „Zasłużony dla Powiatu Kaliskiego” nadano Liliannie Sieradzkiej za działalność na rzecz rozwoju lokalnej społeczności, edukację dzieci i młodzieży, krzewienie tradycji lokalnych wśród mieszkańców powiatu kaliskiego.

Medal „Zasłużony dla Powiatu Kaliskiego” nadano Zenonowi Prętczyńskiemu w uznaniu za bogaty dorobek architektoniczny oraz promocję powiatu kaliskiego w kraju i poza jego granicami.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze