baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Najechał na dziecko i nie udzielił mu pomocy. Teraz szuka go policja

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w lipcu br. Wszystkie osoby rozpoznające mężczyznę, którego sylwetkę publikujemy prosimy o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie.

Kaliscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 11 lipca br. na ul. Górnośląskiej w Kaliszu. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że nieznany mężczyzna kierujący rowerem, poruszając się po chodniku najechał na 5-letniego chłopca. Dziecko z obrażeniami zostało przetransportowane do szpitala.

W ramach prowadzonego postępowania, policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, na których zarejestrowana została sylwetka rowerzysty, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem. Osoby rozpoznające mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie – podkom. Karolem Burkiem tel. 47 77 51 180. Informacje można przekazywać również za pośrednictwem sekretariatu Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego nr tel. 47 77 51 364, 47 77 51 360 (w godz. 7:30 – 15:30) lub na adres poczty elektronicznej: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

źródło: KMP Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze