baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Najhuczniejszy Dzień Dziecka w okolicy – musisz tam być!

Już wkrótce najhuczniejszy Dzień Dziecka w okolicy! 3 czerwca na plaży w Szałem na przybyłych czekać będzie moc atrakcji. W programie konkursy, pokazy służb mundurowych, występy wokalne i wiele więcej. W ten weekend swoje pierwsze kroki stawiać będą nowi właściciele Małej Plaży w Szałe.

Tego dnia zabawa rozpocznie się o 15:00. Na scenie usłyszymy utalentowanych członków Szkoły Muzycznej Talent Studio, młodzieży i zespołów Gminnego Ośrodka Kultury w Opatówku. Na scenie wystąpią też tancerze Fabryki Tańca Różańscy, Sieraszewski Dance Studio oraz Akademii Tańca Uniejewski.

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Na miejscu będą mogli skorzystać z dmuchańców, baniek, zamków, gier, zabaw i konkursów. Podczas wydarzenia odbędą także pokazy służb mundurowych, a od 15:00 do 19:00 dostępny będzie Punkt Poboru Krwi.

Właściciele Małej Plaży również zadbają, by nikt z przybyłych ani na chwilę nie zaznał nudy!

Prócz przejażdżek kucem, premiery zjazdu linowego oraz pokazów broni hukowej z udziałem lokalnej grupy rekonstrukcyjnej, odbędzie się również charytatywny mecz „Mała Plaża Cup” o puchar Burmistrza Opatówka Sebastiana Wardęckiego, w którym pojedynek stoczą reprezentacja Kolumbii (składająca się ze społeczności latynowskiej pracującej i uczącej się w regionie) z reprezentacją Polski (w której skład wejdą sympatycy Małej Plaży – w tym były piłkarz Lechii Gdańsk). Kapitanem drużyny kolumbijskiej będzie Ardila Jezus, z kolei drużynę polską reprezentować będzie były właściciel lokalu „Mała Plaża” Maciej Judasz.

Tego dnia też do każdej kawy zakupionej w lokalu „Mała Plaża” serwowane będzie bezpłatnie ciasto z cukierni „Szarlotka”, a konsumenci na podstawie smaków ocenią jakie ciasto będzie wprowadzone do lokalowego menu. We współpracy z fundacją „Dzieciom dajemy szansę” tego dnia dzieci będą mogły liczyć również m.in. na malowanie buziek oraz bezpłatne tatuaże, a kolejnego dnia tj. w niedzielę (04.06) na Małej Plaży będzie z kolei można kosztować waty cukrowej, popcornu oraz wziąć udział w licznych animacjach organizowanych dla dzieci przez „Figle Migle.

Organizatorzy przewidzieli również multum konkursów, w ramach których do wygrania będą m.in. gadżety i zaproszenia na darmowy dzień w Energylandii.

Uruchomione zostaną również rowerki wodne i kajaki, które wynajmować będzie można w lokalu.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze