baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Najlepsze modele odkurzaczy pionowych Philips – zadbaj o czystość w swoim domu

Chcesz szybko i wygodnie zaprowadzić porządek w domu? Zdecyduj się na odpowiedni odkurzacz pionowy! Świetnie oceniane są modele marki Philips. Możesz wybierać spośród urządzeń w różnym budżecie i w kilka chwil zaprowadzić ład wokół ciebie. Zobacz, jakie parametry są kluczowe przy zakupie, by cieszyć się nowym sprzętem przez długi czas.

Odkurzacz pionowy – czy warto?

Odkurzacze pionowe zrewolucjonizowały porządki w domu. Lekki, bezprzewodowe, zawsze pod ręką – w odróżnieniu od ciężkich, trudnych w obsłudze modeli tradycyjnych. Nie musisz już do sprzątania podchodzić jak do trudnego obowiązku do odznaczenia. Przeciwnie – gdy masz potrzebę pozbycia się zabrudzenia, z podłogi, wystarczy, że chwycisz za umieszczony w uchwycie na ścianie sprzęt. Kilka sekund – i gotowe!

Czy odkurzaczem pionowym można dokładnie wysprzątać całe mieszkanie? Tym, co ogranicza długie porządki, jest czas działania na jednym ładowaniu. W nowoczesnych modelach sięga on 40 minut, czasami godziny – to sporo. Pamiętaj jednak, że w trybie turbo urządzenie pracuje krócej. Dlatego wiele osób, które na co dzień używają odkurzaczy pionowych decyduje się na dokupienie robota sprzątającego. Świetnie poradzi sobie z dokładnym odkurzaniem nawet wtedy, gdy nie ma cię w domu! W ten sposób możesz kompleksowo zadbać o porządek bez większego wysiłku, sięgając po odpowiedni sprzęt wtedy, kiedy trzeba.

Odkurzacze bezprzewodowe na pierwszy rzut oka wyglądają dość podobnie. Jeśli przyjrzysz się bliżej, szybko zauważysz, jak wieloma elementami się różnią. Szukając najlepszego urządzenia do domu, zwróć uwagę na:

 • czas pracy na pełnym ładowaniu;
 • czas uzupełniania baterii;
 • końcówki w zestawie;
 • wielkość zbiornika na kurz;
 • łatwe sterowanie;
 • dyskretną pracę;
 • dodatkowe funkcje;
 • wygodne przechowywanie;
 • atrakcyjny design.

Większość urządzeń wyposażonych jest w odłączany moduł ręczny, dzięki któremu zaprowadzisz porządek w aucie czy regale z książkami. Niektóre sprzęty dodatkowo mają funkcję mopowania – możesz wtedy czyścić na sucho i na mokro.

Z jakim wydatkiem trzeba się liczyć, kupując odkurzacz bezprzewodowy? Sprawdź ofertę uznanego producenta – świetnie oceniane są sprzęty Philips. Ceny zaczynają się od ok. 1000 zł, najbardziej zaawansowane modele to kwestia ok. 2500 zł. Patrząc na opis produktów łatwo zdecydować, jaki sprzęt lepiej spełni twoje potrzeby!

Polecane odkurzacze pionowe Philips – jaki model kupić?

Wszystkie dostępne odkurzacze pionowe marki Philips zbierają pozytywne recenzje użytkowników. Zobacz, które cieszą się największym zainteresowaniem i biją rekordy popularności.

 • Philips Aqua 8000 XC8057/01 – sprzęt za ok. 2500 zł, który sprawdzi się w każdym domu. Na w pełni naładowanej baterii pracuje do 80 minut – to rekordowo długo jak na urządzenie tego typu. Zachwyci cię też niska waga odkurzacza – tylko 1,7 kg – jest więc lekki i zwrotny. Sprzęt pozwala czyścić i na sucho, i na mokro – spodoba ci się nasadka AquaPlus. Model wyposażony jest w pięciostopniowy system filtrujący i szeroką gamę dostępnych końcówek. Zbiornik na kurz ma pojemność 0,6 l.
 • PHILIPS Aqua 5000 FC6718/01 – model za ok. 1500 zł, który będzie bardzo dobrym zakupem! Na pełnym ładowaniu pracuje do 50 minut, co daje sporo czasu na porządki. Sprzęt jest wyposażony w dwuwarstwowy filtr, który łapie drobinki kurzu. Odkurzacz ceniony jest za łatwość prowadzenia i zwrotność. Możesz nim sprzątać zarówno na sucho, jak i na mokro. W zestawie znajdziesz sporo przydatnych nasadek!
 • Philips 3000 XC3031/01 – sprzęt za ok. 1000 zł, który na pełnym ładowaniu działa do godziny. Zbiornik na kurz ma pojemność 0,6 l. Trzystopniowy system filtracji wyłapuje drobnoustroje i zanieczyszczenia. Wśród zalet tego sprzętu trzeba podkreślić szeroki wybór końcówek oraz odłączany moduł ręczny.

Chcesz sprawdzić wszystkie propozycje omawianego producenta? Zobacz polecane odkurzacze pionowe Philips w sklepie MediaMarkt!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Warto wiedzieć:

Nie ma jeszcze wpisów do wyświetlenia.

Najnowsze