reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Narodowy Dzień Sportu

Już po raz IX w Polsce organizowany jest Narodowy Dzień Sportu. Tego dnia w kilkuset najważniejszych placówkach sportowych w Polsce organizowany jest dzień otwarty. Polacy będą mogli nieodpłatnie korzystać ze specjalnie zorganizowanych treningów z wielu dyscyplin sportowych. Kalisz składa mieszkańcom propozycje na aktywną celebrację.

Miasto Kalisz proponuje sportową integrację przez dwa dni przy pomocy dwóch wydarzeń. 11 września o godzinie 9:00 w Lasku Winiarskim- „Marsz po zdrowie”, do udziału w którym zaprasza wszystkich od najmłodszych do najstarszych miłośników sportu aby w pięknych okolicznościach przyrody zadbać o swoją kondycję. 

12 września w godzinach 13:00- 18:00 w Parku Przyjaźni- „Żyj zdrowo na sportowo”, event podczas którego prowadzone będą pokazy, warsztaty, prezentowana będzie oferta sportowa kierowana do mieszkańców Kalisz i regionu. W wydarzeniu wezmą udział kluby sportowe, firmy i organizacje działające w szeroko rozumianej branży sportowej.

Wydarzenie jest współfinansowane przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Więcej informacji i bazę bezpłatnych treningów w całej Polsce można pozyskać na stronie www.narodowydziensportu.pl

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze