baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Narodowy Dzień Tenisa w Kaliszu 2023

Kalisz drugi rok z rzędu będzie jednym z miast gospodarzy Narodowego Dnia Tenisa, organizowanego przez Polski Związek Tenisowy i współfinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. W pierwszą niedzielę września, na kortach przy ul. Łódzkiej 19 odbędzie się moc atrakcji – w tym mecze i treningi pokazowe, konkursy z nagrodami, czy zamek dmuchany dla najmłodszych.

W tym roku Narodowy Dzień Tenisa odbędzie się w czternastu miejscowościach. Jednym z tych punktów będzie nasze miasto, a organizatorem tego wydarzenia w Kaliszu są kluby – Calisia Tenis Pro oraz Kaliskie Towarzystwo Tenisowe. W gronie zaproszonych gości znaleźli się m.in. wiceprezydent miasta Kalisza Grzegorz Kulawinek oraz najlepszy kaliski tenisista – Piotr Matuszewski, który przyczynił się w znaczący sposób do tegorocznego sukcesu drużyny Osavi Tennis Team Kalisz, która awansowała do Final Four rozgrywek Lotto SuperLiga.

Organizatorzy przygotowali też szereg konkursów, zarówno tenisowych, jak i sprawnościowych, oczywiście z cennymi nagrodami. W ramach tego wydarzenia odbędą się również treningi pokazowe, m.in. dla dzieci z Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa, którym od lat objęte są dzieci trenujące w Kaliszu. Będzie to również znakomita okazja, żeby dowiedzieć się więcej o funkcjonowaniu klubu Calisia Tenis Pro, który należy do krajowej czołówki (w rankingu klubów „Pro” plasuje się aktualnie na piątym miejscu) i zapisać dziecko na treningi.

Początek Narodowego Dnia Tenisa na kortach przy ul. Łódzkiej 19 (obok Stadionu Miejskiego) zaplanowano na godzinę 9. Więcej informacji o tym wydarzeniu znaleźć będzie można na stronie: www.facebook.com/CalisiaTenisPro.

Źródło: Calisia Tenis Pro

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze