Narodowy Dzień Tenisa w Kaliszu!

Wielkie tenisowe święto już w najbliższą niedzielę na kortach Kaliskiego Towarzystwa Tenisowego (ul. Łódzka 19). Mowa o Narodowym Dniu Tenisa – wydarzeniu, które zdaniem organizatorów zapisze się w historii Miasta Kalisza.

W ramach zaplanowanych atrakcji, młodzi adepci tenisa będą mieli okazję do rywalizacji turniejowej. W niedzielę rozegrane zostaną bowiem Mistrzostwa Kalisza w kategorii czerwonej oraz niebieskiej. W przypadku tej pierwszej, rywalizacja będzie się toczyć w rozgrywkach mini-tenisa (zgodnie z wytycznymi programu Tenis 10). Kategoria niebieska to natomiast gry i zabawy, w której nie wyłonimy jednego zwycięzcy, bo młodymi mistrzami będą wszyscy startujący.

Zapisy do Mistrzostw Kalisza odbywają się przez stronę Tenis 10. Tam też znajduje się więcej informacji o turnieju. W planach jest również mini turniej na piłkę zieloną. W tym przypadku nie ma ograniczeń wiekowych. Zapisy przyjmuje Michał Jaśniewicz (pod numerem telefonu: 502 593 490).

Ramowy program Narodowego Dnia Tenisa w Kaliszu

 

Miejsce: Korty tenisowe KTT

Organizatorzy: Calisia Tenis Pro, Kaliskie Towarzystwo Tenisowe

3.09 (sobota)

-> Od godziny 9:30: Festiwal Par Mikstowych

4.09 (niedziela)

-> Godzina 10: Uroczyste otwarcie NDT w Kaliszu

-> Godzina 10:15: Mistrzostwa Kalisza Tenis 10 w kategorii niebieskiej oraz czerwonej; mini turniej na piłkę zieloną; otwarte zajęcia tenisowe dla dzieci i młodzieży, prowadzone przez wiceprezydenta Grzegorza Kulawinka

-> Godzina 12: Mecz pokazowy reprezentanta Polski Piotra Matuszewskiego z kapitanem drużyny Osavi Tennis Team Kalisza – Piotrem Gryńkowskim

-> Godzina 13:30: Pokazowy trening dzieci biorący udział w Narodowym Programie Upowszechniania Tenisa – Rakiety Lotosu (wraz z Piotrem Matuszewskim oraz Piotrem Gryńkowskim); konkursy sprawnościowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

-> Godzina 15: Pokazowy mecz deblowy: Piotr Matuszewski/Wiktor Przybylski – Grzegorz Kulawinek/Piotr Gryńkowski

-> Godzina 16: Zakończenie Narodowego Dnia Tenisa

Ponadto w programie:

-> Wystawa fotograficzna poświęcona historii kaliskiego tenisa

-> Konkurs wiedzy o tenisie

-> Dmuchany zamek dla dzieci

-> Grill dla uczestników NDT

 

Źródło: Calisia Tenis Pro

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze