baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Nestor Gordillo królem strzelców Pucharu Tysiąca Drużyn!

Nestor Gordillo, piłkarz Dumy Kalisza, zdobył najwięcej bramek w minionej edycji Pucharu Tysiąca Drużyn! Na drugim miejscu zestawienia znalazł się jego kolega z drużyny, Mateusz Gawlik.

Nestor Gordillo podczas minionej edycji Pucharu Tysiąca Drużyn strzelił pięć bramek. W styczniu ubiegłego roku, po ponad półrocznej przerwie, ponownie zasilił szeregi niebiesko-biało-zielonej drużyny. W lipcu 2022 roku zawodnik przeniósł się do pierwszoligowej Arki Gdynia, lecz jego dwuletni kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Umowa z Kaliskim Klubem Sportowym przewiduję grę Hiszpana do końca czerwca 2023 roku.

Mateusz Gawlik awansował z KKS-em najpierw do III, a potem do II ligi. Zrobiło się o nim głośno podczas pucharowego meczu KKS-u Kalisz z Widzewem. Nie tylko znakomicie kierował linią obrony kaliszan, ale strzelił aż trzy gole z rzutów karnych, w tym tego najważniejszego, który dał jego drużynie awans do kolejnej rundy pucharu. Piłkarz znalazł się na drugim miejscu zestawienia, zdobywając cztery bramki.

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze