baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

„Nie do śmiechu… a jednak!”

Stowarzyszenie „Multi.Art” zaprasza dorosłych do udziału w wyjątkowym projekcie opartym na sile śmiechu. Koordynowany jest on przez znaną bywalcom Domu Sąsiedzkiego Teresę Szczepaniak.

„Pomysł opiera się na sile śmiechu — czynności znanej wszystkim. Śmiech dodaje energii, pobudza do działania i sprawia, że świat staje się piękniejszy. W obecnych czasach — po ponad roku pandemii i okresach zamknięcia — wewnętrzna siła i optymizm są nam wszystkim potrzebne, ale niełatwo je w sobie wyzwolić. Chcę temu zaradzić dzieląc się tym, co wiem i potrafię robić”.

– informuje artykuł na stronie internetowej

Każde spotkanie to osiem spotkań złożonych z dwóch elementów – jogi śmiechu i pogaduszek na przeróżne tematy przy „Herbatce słodzonej dowcipem”.

Joga śmiechu polega na grupowym, wspólnym śmianiu się bez konkretnej przyczyny. Pozwala to dorosłym na osiągnięcie ciągłego i co ważniejsze, szczerego uśmiechu bez udziału myśli. Pozytywnie wpływa na nastrój, rozładowuje także stres. 

Druga akcja, „Herbatka słodzona dowcipem”, to okazja do integracji uczestników, przegadania doświadczenia jogi śmiechu oraz radosnego nastawienia do życia. 

Harmonogram „Nie do śmiechu… a jednak!”:

 • 18 lutego, piątek, g. 17.00
  Sesja jogi śmiechu (30-40 minut)
  Herbatka słodzona dowcipem – Teresa Szczepaniak
  „Senior zadbany mile widziany” – Jola Aleksandrzak. Na najbliższym spotkaniu Jola, jedna z uczestniczek projektu, zaprasza do wspólnej rozmowy o tym jak zadbać o siebie na „srebrne” lata.
 • 4 marca, piątek, g. 17.00
  Sesja jogi śmiechu (30-40 minut)
  Herbatka słodzona dowcipem.
 • 25 marca
  Finał projektu – szczegóły wkrótce. 

Zapisy na domsasiedzkikalisz@gmail.com, osobiście w Domu Sąsiedzkim lub przez wiadomość na FB.

Źródło: Stowarzyszenie Multi.Art

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze