reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

NIE-PO-JĘ-TE! Przywiązał psa do słupa i zostawił kartkę

Istnieją ludzie, którzy zwierzęta traktują gorzej niż przedmioty. Na własnej skórze przekonał się o tym amstaff, który został przywiązany do słupa znajdującego się przy Wale Piastowskim w Kaliszu. Człowiek, który dokonał tego czynu, zostawił przy psie kartkę z napisem… „Do zabrania”. Na szczęście sprawa szybko dotarła do biura kaliskiego schroniska.

– Pies trafił do schroniska na 14-dniową kwarantannę. W tym czasie toczą się wszelkie kwestie proceduralne dotyczące przebiegu zdarzenia – mówi Latarnikowi Kaliskiemu Marcin Kozłowski, zastępca kierownika kaliskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. – W tej chwili nasi pracownicy zgłaszają temat na policję w związku z porzuceniem zwierzęcia. Policja będzie działać w sprawie ustalenia sprawcy z monitoringu miejskiego – dodawał Marcin Kozłowski.

Zgodnie z informacjami podanymi przez Biuro Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, zgłosiła się do nich świadek dysponująca monitoringiem z miejsca zdarzenia, co może pomóc określić tożsamość właściciela psa.

Fot. Biuro Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze