Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Niecały tydzień na zebranie 20 000 zł

Kaliszanin Dawid Jurga choruje na mukowiscydozę. Do tej pory jego zbiórkę udostępniło ponad 20 000 osób. Teraz okazuje się, że brakuje 20 000 zł, na których zdobycie pozostało mniej niż tydzień, aby móc nabyć kolejną transzę leku. Na profilu siepomaga.pl Dawid opublikował poruszający list, który przeklejamy poniżej.

„Stało się to, czego baliśmy się najbardziej – na kolejne dawki leków nie mamy środków❗️ To uczucie, którego nie da się do niczego porównać – każdego dnia wyciągając tabletkę widzę, że dawek jest coraz mniej. Wiem, że nadejdzie chwila, w której otworzę puste pudełko. Wraz z nimi przepadnie nadzieja na oddech. Przepadnie nadzieja na życie❗️

Poruszam niebo i ziemię, by zdobyć ratunek, ale sam nie zgromadzę takich środków. Błagam, pomóż mi zawalczyć o kolejną szansę… Nie odkładaj tej pomocy na później. Moja walka toczy się tu i teraz. Jestem za młody, by umierać…”

Dawid

Zbiórka pieniędzy pod adresem: https://www.siepomaga.pl/dawid-jurga

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze