Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Nieodpłatne zajęcia dla ósmoklasistów

Miasto Kalisz proponuje młodzieży kaliskich szkół podstawowych dodatkowe, nieodpłatne, zajęcia z matematyki i języka polskiego. Będą stanowiły powtórzenie przed egzaminem ósmoklasisty.

Celem kursu jest usystematyzowanie wiedzy przygotowującej do egzaminu ósmoklasisty zgodnie z obowiązującymi wymaganiami egzaminacyjnymi. Zajęcia prowadzone są na bazie autorskich programów opartych na standardach Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Kurs prowadzony jest przez nauczycieli posiadających stosowne kwalifikacje, wiedzę merytoryczną, doświadczenie zawodowe oraz predyspozycje personalne.

Każdy ósmoklasista może wybrać jeden lub dwa przedmioty, w zależności od potrzeb.

Zajęcia – 2 godziny lekcyjne z danego przedmiotu – odbywać się będą na terenie Zespołu Szkół nr 9 przy ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 22-24 w marcowe weekendy (8 spotkań z każdego przedmiotu). Wszystkie zajęcia są bezpłatne i dedykowane uczniom klas ósmych z kaliskich szkół podstawowych.

Kursy rozpoczną się 2 marca o godz. 9.00 ale w sytuacji dużej liczby zgłoszeń terminy i godziny zajęć mogą ulec zmianie. Planowane terminy spotkań: sobota i niedziela 2 i 3, 9 i 10, 16 i 17, 23 i 24 marca.

 Warunkiem uczestnictwa jest złożenie deklaracji (wzór w załączniku) do 7 lutego w swojej szkole lub bezpośrednio w Wydziale Edukacji przy ul. Jasnej 2, pok. 102.

Formularz zgłoszeniowy i zgody KLASA VIII

źródło: um

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze