baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

„Niepodległa do hymnu”

Wielkimi krokami zbliża się dzień 11 listopada i Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku po raz kolejny z okazji obchodów odbędzie się akcja „Niepodległa do Hymnu”, która polega na wspólnym odśpiewaniu, niezależnie od miejsca, w samo południe „Mazurka Dąbrowskiego”.

Akcja wspólnego śpiewania Hymnu odbywa się od 2018 roku. Wtedy akcja „Niepodległa do Hymnu” została zainicjowana z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i wzięło w niej udział prawie 1000 podmiotów, które zorganizowały wspólne śpiewanie na 6 kontynentach.  Zainteresowanie wspólnym śpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego przez lata nie słabnie – w zeszłym roku wybrzmiał on w ponad 1000 miejsc.

Jak wziąć udział w tegorocznej akcji „Niepodległa do Hymnu”

  1. Zaplanuj i zorganizuj w swojej miejscowości wspólne śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego 11 listopada br. w samo południe.
  2. Przed 11 listopada br. wejdź na stronę https://niepodlegla.gov.pl/wydarzenia/ i kliknij znajdujący się pod mapą przycisk „Dodaj wydarzenie”.
  3. Wypełnij formularz, wybierając wśród rodzajów wydarzeń akcję „Niepodległa do Hymnu”.
  4. Wyślij formularz. Wydarzenie będzie widoczne na mapie po wprowadzeniu zgłoszenia przez administratora.
  5. Podczas wspólnego śpiewania Hymnu w trakcie obchodów Narodowego Święta Niepodległości zrób zdjęcie i opublikuj je w mediach społecznościowych z hasztagiem #niepodlegladohymnu

Więcej informacji o akcji dostępnych jest na stronie https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/zaspiewajmy-razem-11-listopada-niepodlegla-do-hymnu-juz-po-raz-5/

źródło: Starostwo Powiatowe w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze