Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Niesamowity występ kaliskiej reprezentacji na turnieju Socca Warsaw Cup!

W dniach 13-14 Stycznia w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą odbył się jeden z największych turniejów piłki nożnej sześcioosobowej Socca Warsaw Cup.

Wydarzenie to w środowisku szóstek piłkarskich uznawane jest za jedno z najbardziej prestiżowych, na które zjeżdżają się drużyny różnych Narodowości i najlepsze ekipy z całego kraju. Do 8 edycji turnieju zgłosiło się rekordowe 112 drużyn, w tym Reprezentacja Kalisza, powołana przez Kaliskie Porozumienie Sportowe, składająca się głównie z zawodników którzy wzięli udział w Grudniowych konsultacjach z Selekcjonerem Reprezentacji Polski Socca, Klaudiuszem Hirschem.

Drużynie przypadła rywalizacja w bardzo trudnej grupie K, w której zmierzyli się między innymi z utytułowanymi ekipami z Łodzi oraz Warszawy, reprezentującymi najwyższy poziom rozgrywkowy lig w których rywalizują na co dzień. Kaliszanie grupę zakończyli na 1 miejscu i awansowali do fazy Pucharowej, w której pokonali między innymi zwycięzców ubiegłorocznego turnieju Socca Kalisz Cup, Tanatos Warszawa, czy tryumfatorów Superligi6 i wielu innych rozgrywek Socca – Gladiatorów Eternis, docierając aż do samego finału. Ostatni mecz rozegrali z aktualnym liderem ekstraklasy, największej Warszawskiej ligi Socca – EXC Mobile Ochota, przegrywając w nim 0:1. Do Kalisza wrócili ze srebrnymi medalami, sprawiając niemałą niespodziankę całemu środowisku piłki nożnej sześcioosobowej. Ponadto zawodnicy KPS otrzymali wyróżnienia indywidualne, odkrycie SOCCA przypadło Patrykowi Banasiakowi, a najlepszym bramkarzem został wybrany Adam Wasiluk.

Drużynę zorganizował i poprowadził Krystian Dąbrowski, Prezes Kaliskiego Stowarzyszenia, a powołani zawodnicy to – Adam Wasiluk, Szymon Pietrzak, Patryk Banasiak, Jakub Jener, Tobiasz Krowiacz, Safian Skupiński, Dawid Majerowicz, Filip Olszewski, Dawid Cichorek i Kacper Zmyślony.

Źródło: Kaliskie Porozumienie Sportowe

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze