Nietypowe zatrzymanie poszukiwanej

Niecodziennie zakończyła się interwencja policjantów z Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej w stosunku do 37-letniej pieszej, która przechodziła w miejscu niedozwolonym. Kobieta została zatrzymana i dodatkowo okazało się, że była osobą poszukiwaną.

Podczas codziennych służb policjanci nie tylko interweniują w związku ze zgłoszeniami, które wpływają na numer alarmowy 112, ale również sami podejmują interwencje w stosunku do osób łamiących przepisy. Tak było w przypadku wspomnianej kaliszanki, która na ul. Wrocławskiej postanowiła przejść na druga stronę w miejscu niewyznaczonym. Kiedy policjanci próbowali wylegitymować pieszą, ta w sposób lekceważący unikała podania swoich danych. Ostatecznie policjantom udało się ustalić, że kobieta to 37-letnia mieszkanka naszego miasta. Po sprawdzeniu w systemach okazało się, że kobieta jest osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości. Piesza została przewieziona do pomieszczeń dla osób zatrzymanych w kaliskiej komendzie.Źródło: KMP Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter