baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Nina Abramović dołączy do Energa Szczypiorno Kalisz!

Pochodząca z Czarnogóry doświadczona bramkarka Nina Abramović od sezonu 2024/25 będzie reprezentowała barwy Energa Szczypiorno Kalisz.

32-letnia Nina Abramović w swojej karierze reprezentowała zespoły z Czarnogóry (ZRK Budućnost, RK Devetka, RK Nikšić, RK Gorica, RK Luna i RK Zeta), Słowenii (ŽRK Branik), Wysp Owczych (STIF oraz Stjornan Club), a także Grecji (AEP Panorama). W sezonie 2021/22 została wybrana najlepszą bramkarką ligi Czarnogórskiej. Od sezonu 2022/23 rozpoczęła łączenie gry z pracą trenerską jako asystentka oraz trenerka grup młodzieżowych zespołów na Wyspach Owczych. Od sezonu 2024/25 będzie reprezentowała Energa Szczypiorno Kalisz.

Jestem podekscytowana dołączeniem do Energa Szczypiorno Kalisz. Ten transfer oznacza nowy rozdział w mojej karierze. Nie mogę się doczekać, aby moje doświadczenie przyczyniło się do sukcesu zespołu – mówi bramkarka Energa Szczypiorno Kalisz Nina Abramović – Wierzę, że dołączenie do zespołu z Kalisza sprawi, że moja kariera nabierze tempa, zapewniając mi nowe wyzwania i doświadczenia, które przyczynią się do mojego rozwoju – dodaje.

Nina w swojej karierze próbowała także swoich sił w piłce ręcznej plażowej. Podczas gry w Słowenii ukończyła studia na kierunku architektura.

Sprowadzenie nowej bramkarki do Energa Szczypiorno Kalisz jest możliwe dzięki wsparciu sponsora tytularnego Energa Grupa ORLEN.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze