baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Nocka w MDK-u z nową radą!

W ostatnią środę kwietnia odbyło się spotkanie Rady Młodzieży MDK! Na zebranie dotarło liczne grono uczestników zajęć, pojawili się wychowankowie pracowni: tanecznej, teatralnej, plastycznej, językowej i muzycznej. Wybrano skład, który przez najbliższe miesiące będzie przewodniczył Radzie Młodzieży.

Wśród przedstawicieli młodzieży znalazły się: Marysia Wierzgacz (pracownia teatralna), Karolina Gałecka (pracownia językowa i wokalna), Wiktoria Wieczorek (pracownia taneczna i językowa) i Gabriela Marczak (pracownia plastyczna).

Te dziewczyny czekają na Wasze pomysły, sugestie i są przedstawicielkami naszej młodej społeczności MDK! A to, że pomysły macie, chcecie działać i się integrować, to jest pewne! No to do dzieła! – zachęcają przedstawiciele MDK

Z okazji Dnia Dziecka szykuje się spore wydarzenie! MDK zaprasza na nockę w placówce. Nocowanie obędzie się 2 czerwca o godzinie 19:00. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są uczestnicy zajęć powyżej 11 roku życia! 

W planach:

  • Gry i zabawy integracyjne
  • Karaoke z WOKALMANIĄ
  • Disco z niespodziankami
  • Warsztaty w pracowni projektowo – krawieckiej
  • Zabawa z Escape Room w naszych pracowniach
  • Wieczorne seanse bajkowo – filmowe
  • Wspólna pizza i wspólne nocowanie na dużej sali MDK!

Będziemy się bawić, śmiać i przede wszystkim integrować! Poznamy się lepiej! Będziemy mieć na to całą noc! Przynosimy swoje karimaty, śpiwory, poduszeczki i może jakieś przekąski! – dodają inicjatorzy wydarzenia

Wpisowe na NOCKĘ -10 zł (te środki pozwolą kupić pizzę dla wszystkich). Zapisy w sekretariacie MDK w godz. 8.00 – 15.00!

Źródło: MDK Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze