baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Nowa inwestycja FB Antczak

Na terenie Wrocław V Logistics Centre w podwrocławskich Magnicach powstanie obiekt magazynowy o powierzchni 50 tys. m. kw. Umowa o generalnym wykonawstwie została podpisana z GLP – czołowym inwestorem oraz deweloperem logistycznych nieruchomości.

Jest to już kolejna inwestycja GLP we współpracy z Firmą Budowlaną Antczak na terenie Wrocław V Logistics Centre. Jest to największy park logistyczny, który powstaje obecnie na obszarze aglomeracji wrocławskiej. Jego plusem jest położenie przy drodze ekspresowej oraz dogodny dojazd do dróg S3, S5, A4 i A8. 

Dynamiczny rozwój sektora logistyczno-przemysłowego wymaga zaufania i ścisłej współpracy na linii deweloper – generalny wykonawca. Obiekty, jakie budujemy dla krajowych i międzynarodowych partnerów, są coraz bardziej zaawansowane technicznie i spełniają rygorystyczne normy środowiskowe. Doskonałym tego przykładem są kolejne etapy kompleksu Wrocław V Logistics Centre. Tym bardziej cieszymy się z kontynuacji współpracy z tak uznanym i wymagającym partnerem, jakim jest GLP”.

– powiedział Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak

GLP Wrocław V Logistics Centre będzie wyposażone w dużą ilość rozwiązań, które sprzyjać mają oszczędzaniu energii, chociażby poprzez zamontowanie świetlików, przez co ograniczona zostanie potrzeba sztucznego oświetlenia. Obiekty dostosowane będą do montażu paneli fotowoltaicznych. Dzięki smart meteringowi najemcy będą mogli ponadto bieżąco monitorować zużycie wody, prądu oraz gazu. Inwestycja zostanie otoczona terenami zielonymi, charakteryzującymi się różnorodnością biologiczną. Będą także wiaty dla rowerów i ładowarki elektryczne dla pojazdów. Drogi dojazdowe zostają oświetlone energooszczędnymi lampami LED.

Źródło: FB Antczak 

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze