“Nowa Nadzieja” w nowej siedzibie

Fundacja Na Rzecz Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Nowa Nadzieja"rozpoczęła działalność w nowej siedzibie przy ul. Bażanciej. Z tej okazji fundację odwiedził prezydent Krystian Kinastowski.

Fundacja „Nowa Nadzieja” powstała z inicjatywy rodziców dzieci o szczególnych potrzebach, z dysfunkcjami. Wspiera nie tylko dzieci niepełnosprawne, ale także opiekunów poprzez organizowanie terapii, wsparcie leczenia i rehabilitacji, a także specjalistyczne szkolenia dla rodziców i terapeutów. Dzisiaj oficjalnie Fundacja zainicjowała działalność w nowej siedzibie, przy ul. Bażanciej. Fundacji – na czele z prezesem Piotrem Tomankiewiczem – i jej podopiecznym życzę realizacji planów i zamierzeń. Państwa działalność jest bardzo ważna i potrzebna. Świadczy o tym bardzo duże zainteresowanie prowadzoną terapią, udzielanym wsparciem, kolejne otwierane ośrodki , nie tylko w Kaliszu, ale także w Ostrowie Wielkopolskim i Poznaniu” – powiedział prezydent Krystian Kinastowski. Wśród przekazanych przez prezydenta miasta fundacji upominków były przyrządy do terapii sensorycznej, które Miastu podarowali przedstawiciele partnerskiego miasta Hamm. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele instytucji i stowarzyszeń współpracujących z fundacją.


Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter