Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Nowa sala gimnastyczna w Szczypiornie już jesienią

Trwają prace przy budowie nowej sali gimnastycznej dla potrzeb Szkoły Podstawowej nr 21 przy ul. 25 Pułku Artylerii w Szczypiornie. Sala gimnastyczna wraz z boiskiem ma być przystosowana do piłki futsalu, koszykówki, siatkówki i badmintona.

Wybudowane zostaną także szatnie dla dziewcząt i chłopców z natryskami i toaletami. Powstanie pokój nauczyciela wychowania fizycznego, Wc dla niepełnosprawnych, magazyn przystosowany do sprzętu oraz pomieszczenie biurowe. Sala będzie połączona z budynkiem szkoły za pomocą łącznika. Zagospodarowanie terenu będzie również obejmować budowę 7 miejsc postojowych, w tym miejsce dla samochodu użytkowego, użytkowanego przez osoby niepełnosprawne. Całkowita powierzchnia użytkowa sali to 574,05 m2. Wykonawcą robót budowlanych jest firma KiK Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Ostrzeszowie. Koszt robót budowlanych zgodnie z zawartą umową wynosi 4 991 797, 07 zł brutto. Budowa sali gimnastycznej ma zakończyć się jesienią tego roku.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza
Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze