baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Nowa siedziba Talent Studio! Już w sobotę drzwi otwarte!

Szkoła Muzyczna Talent Studio obchodzi swoje 10-lecie. Z tej okazji siedziba szkoły przenosi się w samo serce Kalisza na Plac Świętego Józefa 12, zwiększając metraż szkoły, co pozwoli poszerzyć jej ofertę. 2 września w sobotę odbywają się Drzwi Otwarte w nowej placówce.

Podczas Drzwi Otwartych każdy będzie mógł zobaczyć nową szkołę, poznać nauczycieli, porozmawiać na temat zajęć wokalnych oraz instrumentalnych. Na najmłodszych czekają zajęcia pokazowe z nowych przedmiotów, tj. logorytmika, zajęcia umuzykalniające lub zajęcia dla muzycznych przedszkolaków.

Szkołę tworzą wyjątkowi muzycy, którzy swoją wiedzą i bardzo pozytywną energia zarażają wszystkich pasją do muzyki niezależnie od wieku. Powstanie także nowość dla seniorów – szkoła już teraz zaprasza seniorów do uczestnictwa w zespole wokalnym! – Nie możemy się doczekać już ich pierwszego występu – mówią Latarnikowi Kaliskiego właściciele szkoły, Natalia i Krzysztof Szymańscy.

Właściciele wraz z najlepszą kadrą muzyczną w Kaliszu zapraszają w sobotę 2 września o 10:00 i 16:00 na Drzwi Otwarte oraz tort z okazji 10. urodzin Szkoły Muzycznej Talent Studio. My również dołączamy się do zaproszenia!

Źródło: Szkoła Muzyczna Talent Studio

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze