reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Nowe aparaty rentgenowskie dla kaliskiego szpitala

Warte w sumie nieco ponad milion złotych, dwa nowoczesne, mobilne aparaty RTG otrzymał kaliski szpital. Urządzenia w tym tygodniu trafiły po jednym do Zakładu Diagnostyki Obrazowej oraz na Oddział Chorób Zakaźnych.

Sprzęt zakupiony został w ramach projektu pn. „Dostosowanie infrastruktury i wyposażenia Oddziału Chorób Zakaźnych WSZ im. Ludwika Perzyny w Kaliszu do aktualnych potrzeb epidemicznych, z uwzględnieniem efektywności realizowanych świadczeń w warunkach kryzysowych wywołanych pandemią COVID-19” i w całości sfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

Umowa obejmowała zakup aparatu przyłóżkowego RTG wraz z integracją z systemem PACS/RIS oraz aparatu przyłóżkowego RTG wraz z integracją z systemem PACS/RIS z 2 detektorami bezprzewodowymi. Wartość umowy wyniosła dokładnie 1 017 066 złotych.

Źródło: Szpital Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze