baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Nowe miejsce spotkań dla seniorów

Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów utworzył w Kaliszu nowe miejsce spotkań dla seniorów. Układanie puzzli, granie w gry czy czytanie książek to tylko niektóre z możliwości, jakie daje świetlica dla osób starszych. Na oficjalnym otwarciu obecni byli prezydent Krystian Kinastowski i wiceprezydent Mateusz Podsadny.

Świetlica dla seniorów to przede wszystkim miejsce spotkań mieszkańców, spokojne pomieszczenie, w którym osoby starsze mogą porozmawiać, przy kubku kawy lub herbaty zagrać w grę, przeczytać książkę czy poukładać puzzle. W przyszłości organizowane będą tutaj prelekcje i warsztaty, które pozwolą seniorom rozwijać ich umiejętności i zorganizować wolny czas.

Świetlica znajduje się przy ul. Skalmierzyckiej 10, w pokoju nr 13 i będzie czynna w dniach 27.04., 9.05., 11.05., 16.05., 18.05., 1.06., 6.06. w godzinach 10:00-13:00.

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

źródło: um

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze