Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Nowoczesny wygląd Gminnego Ośrodka Kultury w Liskowie

Dzięki przeprowadzonym remontom Gminny Ośrodek Kultury w Liskowie zyskał nowoczesne, robiące wrażenie wnętrza. Było to możliwe dzięki wsparciu finansowemu Gminy Lisków oraz środkom pozyskanym z Samorządu Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w ramach programu „Kulisy Kultury”, którego celem była poprawa warunków funkcjonowania domów, ośrodków i centrów kultury na terenie województwa wielkopolskiego.

W ramach  zadania pn.: „Wzrost potencjału kulturalnego gminy Lisków” (remont dolnego i górnego holu, klatki schodowej oraz łazienek w Gminnym Ośrodku Kultury w Liskowie), wykonano remont dolnego i górnego holu, klatki schodowej oraz łazienek.

Wykonane prace  objęły:  gipsowanie,  malowanie ścian, wymianę płytek na podłodze i klatce schodowej,  wymianę oświetlenia, montaż listew dekoracyjnych oraz okładzin z płytek lustrzanych na ścianach, wymianę skrzydeł drzwiowych, wykonanie tablicy informacyjnej oraz osłon z płyty MDF na grzejniki systemowe, montaż nowej armatury łazienkowej (umywalek, baterii umywalkowych i sedesów).

Ośrodek Kultury zyskał nowe efektowe, ponadczasowe oblicze, które służyć będzie mieszkańcom gminy.

źródło: Urząd Gminy w Liskowie

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze