Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Noworoczna gala bokserska KBN32 – w ringu zobaczymy dwóch kaliszan

Już 27 stycznia w kaliskiej hali Arena odbędzie się pierwsza, noworoczna gala największej grupy promotorskiej, Knockout Promotions! W walce wieczoru zobaczymy kaliszanina, zajmującego obecnie 2. miejsce w rankingu WBC Bridger (18-2, 10KO)! Znany wszystkim z ringowych bojów, m.in. z Babicem, Radczenko czy Kubiszynem, Adam Balski, rozpali swoją publiczność w rytm dyskotekowej „Felicita”! Zwycięstwo w tej walce będzie dla pięściarza przepustką do starcia o wymarzony tytuł Mistrza Świata.

Na styczniowej gali KBN32 powróci do ringu również Fiodor Czerkaszyn (22-1, 14KO)! Po zaskakującej porażce na gali Usyk vs Dubois, polsko-ukraiński talent chce odbudować swoją pozycję w światowym rankingu i pokazać, że ostatnia walka była tylko pechowym potknięciem.

W ringu pojawi się również inny reprezentant Kalisza, Miłosz Grabowski (6-0-1, 3KO). Nowy nabytek grupy Knockout Promotions z niecierpliwością chce pokazać się przed swoją domową publicznością. 

To nie koniec! Do ringu powróci jeszcze jeden topowy polski pięściarz – Paweł Stępień (18-1-1, 12KO). Dla szczecinianina to pierwsza walka po zaciętym boju, który stoczył na gali w Wielkiej Brytanii z reprezentantem gospodarzy – Joshuą Buatsim.

Bilety – KLIK

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze