Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Noworoczna gala największej grupy promotorskiej – Knockout Promotions!

Już 27 stycznia w hali Kalisz Arena odbędzie się pierwsza noworoczna gala największej grupy promotorskiej – Knockout Promotions! W walce wieczoru pochodzący z Kalisza, zajmujący 2. miejsce w rankingu WBC Bridger, polski Rocky Balboa, Adam Balski (18-2, 10KO)! Znany wszystkim z ringowych bojów m.in. z Babicem, Radczenko czy Kubiszynem pięściarz, rozpali swoją publiczność w rytm dyskotekowej „Felicita”! Zwycięstwo w tej walce będzie dla Balskiego przepustką do starcia o wymarzony tytuł Mistrza Świata!

W ringu pojawi się również inny reprezentant Kalisza, Miłosz Grabowski (6-0-1, 3KO). Nowy nabytek grupy Knockout Promotions z niecierpliwością chce pokazać się przed swoją domową publicznością.

Na styczniowej gali KBN32: Kalisz powróci do ringu również Fiodor Czerkaszyn (22-1, 14KO)! Po zaskakującej porażce na gali Usyk vs Dubois, polsko-ukraiński talent chce odbudować swoją pozycję w światowym rankingu i pokazać, że ostatnia walka była tylko pechowym potknięciem.

To nie koniec! Do ringu powróci jeszcze jeden topowy polski pięściarz – Paweł Stępień (18-1-1, 12KO). Dla szczecinianina to pierwsza walka po zaciętym boju, który stoczył na gali w Wielkiej Brytanii z reprezentantem gospodarzy – Joshuą Buatsim.

Bilety dostępne na eBilet.pl. – https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/knockout-boxing-night

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze